Оголений Кріштіану Роналду знявся в рекламі спідньої білизни: сексуальні фото

Оголений Кріштіану Роналду знявся в рекламі спідньої білизни: сексуальні фото Об этом сообщает narod-novosti.in.ua со ссылкой на СМИ.

Футболіст Кріштіану Роналду попри спортивну кар’єру успішно реалізовує себе як бізнесмен. Його бренд CR7 користується значною популярністю у світі.

Нещодавно Кріштіану Роналду випустив нову осінньо-зимову колекцію спідньої білизни. Спортсмен вирішив не наймати моделей для рекламної кампанії, відтак він сам представив 10-ту ювілейну лінію вбрання.

Перед камерами сексапільний Кріштіану Роналду позував у трусах, оголивши своє ідеальне тіло. При цьому футболіст занурився у басейн з білими та прозорими кульками, що додало ще більшої звабливості його образу.

Ця зйомка була однією з найвеселіших! В душі я велика дитина. Не кожен день з’являється можливість стрибати у величезний басейн з кульками. Спідня білизна CR7 змушує вас виглядати і відчувати себе добре, тому мені хотілося передати цю ідею на знімках, передати відчуття веселощів і безтурботності, – розповів Кріштіану Роналду журналу Just Jared.

Кріштіану Роналду в рекламі свого бренду Футболіст Кріштіану Роналду оголився Кріштіану Роналду сфотографувався в трусах

Джерело статті: “http://ukropnews.com/news/Ogolenii_Krishtianu_Ronaldu_znyavsya_v_reklami_spidnoi_bilizni_seksualni_foto_268876.html”

 

СМАРТ-БЛОГИ

Новости регионов