У посольстві Ватикану у Римі знову знайшли людські рештки – новини ZIK.UA

вівторок, 6 листопада, 2018, 15:53 Світ

  • Читать эту новость на русском


У посольстві Ватикану у Римі знову знайшли людські рештки

Поліція біля посольства Ватикану в Римі. Фото: EPA-EFE/FABIO FRUSTACIІталійська поліція провела новий огляд в будівлі посольства Ватикану у Римі і виявила нові елементи людських решток. Об этом сообщает vashgorod.in.ua со ссылкой на СМИ.


Про це повідомляє «Європейська Правда» з посиланням на видання ANSA, яке цитує джерела у поліції.


«Ці фрагменти можуть бути корисні для ідентифікації раніше виявлених там останків», – зазначив співрозмовник, додавши, що йдеться про людські кістки.


Минулого тижня під час проведення ремонту підлоги у приміщенні, яке з 1949 року займає диппредставництво Ватикану, робітники виявили майже цілий скелет, а також інші кістки. Експерти дійшли висновку, що вони належали жінці.


Ця інформація підняла розмови про те, що знахідка може розкрити таємницю зникнення двох 15-річних дівчат, які зникли в Римі 1983 року. Одна з них, Емануела Орланді, була громадянкою Ватикану.


Зникнення Орланді та Мірели Грегорі ніколи не пов’язували. Зникнення Орланді було більш гучною справою через зв’язок із Ватиканом. Вона зникла після того, як залишила квартиру своєї родини у Ватикані, щоб піти на уроки музики в Римі.


Протягом багатьох років її справа була пов’язана з численними версіями, починаючи від спроби вбити Папу Іоанна Павла II до фінансового скандалу банку Ватикану та кримінального злочину в Римі.
Джерело статті: “http://zik.ua/news/2018/11/06/u_posolstvi_vatykanu_u_rymi_znovu_znayshly_lyudski_reshtky_1442271”

 

СМАРТ-БЛОГИ

Новости регионов