Уряд Гройсмана вчергове подбав про статки мільярдера КосюкаКабінет міністрів України в середу ухвалив рішення про часткову державну компенсацію суми відсотків за кредитами великим сільськогосподарським компаніям, оборот яких перевищує 20 мільйонів гривень на рік. Об этом сообщает mixednews.in.ua со ссылкой на СМИ.


Зокрема, даною постановою поширено дію програми здешевлення кредитів на великих агровиробників. Раніше цією програмою могли скористатися лише сільськогосподарські компанії з оборотом до 20 мільйонів гривень, предає Інтерфакс-Україна.


Проте в уряді зауважили, що кошти за даною програмою використали лише на 64% через «відсутність в багатьох областях дрібних позичальників».


Нагадаємо, один з найбільших агрохолдингів України мільярдера Юрія Косюка нещодавно отримав від держави 812 мільйонів гривень компенсації на будівництво птахофабрики.


Бізнес президентського приятеля Косюка постійно підживлюється за рахунок бюджетних коштів. Так раніше стало відомо, що В Уряді знайшли варіант, як продовжувати дотувати бізнес Косюка, В Уряді Гройсмана готові компенсувати виробникам 350 грн за курку, Радник Порошенка Косюк отримав 800 млн дотацій з бюджету, а також те, що Невістка Порошенка зайнялась аграрними інноваціями на гроші проросійського олігарха Косюка.


«Аргумент»


Джерело статті: “http://argumentua.com/novosti/uryad-groismana-vchergove-podbav-pro-statki-m-lyardera-kosyuka”

 

СМАРТ-БЛОГИ

Новости регионов