В Києві збирають проплачений мітинг проти очільника ДАБІ: Максим Мартинюк та брати Горові наймають «тітушок»

«Будівельна мафія» готує проведення проплаченого мітингу, замаскованого під мирну акцію протесту проти очільника Державної архітектурно-будівельної інспекції Олексія Кудрявцева.

Так, сторінками соціальних мереж та групами в «Viber» поширюється інформація щодо місця, дати та часу  проведення провокативного заходу «за відставку Кудрявцева», до участі в якому закликають усіх  бажаючих непогано підзаробити.

За свідченням псевдо-активістів, організатори грошей не шкодують, пропонуючи за вихід одного «тітушка» винагороду у розмірі 100 доларів США.

Режисерами такої імітації громадської недовіри називають в.о. Міністра агрополітики Максима Мартинюка та братів Горових, що є головними «наглядачами» за корупційними схемами в будівництві та, як ніхто, зацікавлені в усуненні Кудрявцева від посади з метою зриву реформи ДАБІ, спрямованої на подолання зловживань в галузі.

З остраху втратити контроль над багатомільйонними тіньовими прибутками ДАБІ, Макс Бакс та Горові спочатку організували брудну інформаційну кампанію проти Кудрявцева, а тепер використовують розповсюджену недостовірну інформацію, як привід для зібрань тітушні під стінами Кабміну.

Нагадаємо, що раніше, у спробі дискредитації, в ЗМІ було розтиражовано звинувачення Кудрявцева щодо  фальсифікації диплома, яке голова ДАБІ спростував, надавши документальні підтвердження наявності вищої освіти.

 

СМАРТ-БЛОГИ

Новости регионов