Пожежа у квест-кімнаті у Польщі: назвали причину трагедії


Польська поліція повідомила попередню версію пожежі у квест-кімнаті "Escape Room", де напередодні п’ять дівчат святкували день народження.

Окрім дівчат, що померли внаслідок пожежі, у пастці опинився і працівник закладу. Об этом сообщает zorro-press.in.ua со ссылкой на СМИ.

Про це повідомило видання 24tv.ua з посиланням на Polsat News.

За словами головного коменданта поліції Польщі Ярослава Шимчика, 24-річний працівник мав би стежити за учасниками гри та міг розблокувати двері, проте через пожежу, він теж опинився у пастці. Ймовірно, пожежу спричинив витік газу з балона, що був у залі очікування ігрової кімнати.

Поліція повідомила, що у приміщенні були серйозні порушення пожежної безпеки, зокрема не було аварійного виходу. Власника квест-кімнати у місті Кошалін вже затримали. Міністр внутрішніх справ розпорядився провести перевірки на всіх об’єктах подібного типу.

Нагадаємо, що вчора, 5 січня, у польському місті Кошалін у квест-кімнаті загинуло п’ятеро дівчат.

Tragedia w escapie room’ie. Mieszkańcy regionu są wstrząśnięci. Do Koszalina przyjechał już generał brygadier Leszek Suski — komendant główny Państwowej Straży Pożarnej. @radiokoszalin #koszalin #Koszalin #EscapeRoom #tragedia pic.twitter.com/oWrcTbfnb3

— Radio Koszalin (@radiokoszalin) 5 січня 2019 р.

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/pozhezha_u_kvestkimnati_u_polshchi_nazvaly_prychynu_tragedii_304845.html”

 

СМАРТ-БЛОГИ

Новости регионов