Порошенко та Ко починають демонструвати свої найважливіші “передвиборчі фішки” – юрист

Об этом сообщает politsovet.in.ua со ссылкой на СМИ.

Це масовий підкуп виборців, підготовка фальсифікацій, адміністративний тиск через місцеві адміністрації, силовий тиск через правоохоронців.

Коли рейтинги нікчемні, то влада звертається до традиційного для себе механізму викривлення результату. Спочатку було дозволено голосувати жителям окупованих територій, потім через створення можливості для голосування ВПО створений черговий механізм з “відкріпними талонами”, а з останнього, то у списку виборців залишили 1,4 мільйони “мертвих душ”. Усі ці фейкові мільйони голосів в купі з адміністративним примусом прокурорів, поліцейських, чиновників, ув’язнених, армійців, медиків, освітян і складають “електорат” Порошенка. А ЦВК захищає найбільші його стовпи в купі з судами, як це було зроблено від позовів кандидата в президенти Гриценка та інших.Незаконно присутній на форумі Порошенка Луценко, що в робочий час агітував за Порошенка, порушуючи вимоги закону, теж не залишається осторонь і вже пригрозив усім екс-міністрам оборони, включно з кандидатом Гриценком, кримінальними провадженнями про державну зраду. Інакше ніж спробою запустити “маховик” політичних репресій це не виглядає. Непрямі погрози у інших справах йдуть і до інших рейтингових кандидатів.

Очевидним вже для усіх став запуск мереж “агітаторів-збирачів підписів” від однойменної до партії БПП ГО та “бланків співпраці”, що по суті є купівлею голосу за 1000 гривень. У Львівській області відбувся гучний скандал навколо одного з таких “агітаторів”, що після спроби сфотографувати “бланки” покликала на підмогу кремезних молодиків, що почали виламувати двері мешканцю.

Місцеві адміністрації проводять “дискусії про плани розвитку” з мешканцями, де йде відверта агітація за чинного президента. На Інтернет-ресурсах військових бригад в порушення закону також розміщується агітація за Порошенка від Начальника Генерального штабу Муженка.

Тим часом, в розслідуваннях ЗМІ, зокрема, “Схем”, вже з’являються матеріали про платне використання “ботів” у соціальних мережах, до прикладу, від Яценюка та Мартиненка. За інформацією активістів, 10% від бюджету розвитку Дніпра хочуть використати в якості інструменту матеріального заохочення виборців, що після підтримки Порошенка мером Дніпра Філатовим матиме очевидне спрямування.

Хтось боїться реваншу регіоналів і на основі цього думає про свій вибір на президентських виборах 2019? Та цей реванш вже давно настав і виграв, бо так проводити свою кампанію як робить засновник Партії регіонів та міністр в уряді Азарова Порошенко і паплюжити Революцію Гідності можуть лише регіонали.
Джерело статті: “https://newsonline24.com.ua/poroshenko-ta-ko-pochinayut-demonstruvati-svoї-najvazhlivishi-peredviborchi-fishki-yurist/”

 

СМАРТ-БЛОГИ

Новости регионов