Вашингтон переніс на невизначений термін підписання торгового договору з Китаєм

У березні КНР і США не підпишуть угоду про торгівлю Об этом сообщает ukurier.in.ua со ссылкой на СМИ.


Саміт президента США Дональда Трампа і голови КНР Сі Цзіньпіна, в ході якого передбачалося підписання американо-китайського торгового договору, не відбудеться в кінці березня через необхідність проведення додаткових переговорів між сторонами. Про це повідомляє Reuters.


«Необхідно виконати велику роботу, проте ми задоволені поточним станом справ», — заявив глава Мінфіну США Стівен Мнучін.Раніше китайська влада засумнівалися в доцільності проведення зустрічі голови КНР Сі Цзіньпіна із президентом США Дональдом Трампом до того, як Пекін і Вашингтон не досягнуть остаточної домовленості у торгівельних питань.


На початку грудня 2018 року лідери США і Китаю на зустрічі в Аргентині домовилися вжити протягом трьох місяців заходів, спрямованих на укладення торговельної угоди між двома країнами. Президент США заявив, що погодився з 1 січня не підвищувати тарифи з 10% до 25% на китайську продукцію на загальну суму 200 млрд доларів, як він планував раніше. Термін ув’язнення торгової угоди закінчився 1 березня, однак Трамп висловив готовність не підвищувати мита до тих пір, поки переговори йдуть успішно і в правильному для Вашингтона напрямку.Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/vashington-perenis-na-neviznacheniy-termin-pidpisannya-torgovogo-dogovoru-z-kitajem-577327.html”

 

СМАРТ-БЛОГИ

Новости регионов