До Рівного вперше завітає «Бізнес-інкубатор»ПриватБанк у Рівному влаштовує унікальні зустріч для підприємців та тих, хто лише мріє про власну справу. Це можливість отримати нові знання з ведення бізнесу. Об этом сообщает tp0412.in.ua со ссылкой на СМИ.


Освітній проект банку «Бізнес-інкубатор» завітає до Рівного в п’ятницю, 12 липня.

Семінар – безкоштовний.
Проект реалызують за підтримки платіжної системи Mastercard.Учасників чекають 5 годин якісного контенту, 2 спікери, нетворкінг і розіграш бізнес-книжок!Спікери заходу — Євген Гетманчук та Сергій Желепа розкриють нові підходи у системі продажів та навчать, як просувати бізнес в соціальних мережах.


Усі охочі можуть зареєструватися за посиланням на сайті проекту.ПриватБанк підтримує розвиток малого та середнього бізнесу в Україні, допомагає впровадженню сучасних технологій та проектів. Для кожного, хто прагне йти вперед та розвиватись, корисно та важливо отримувати найактуальнішу навчальну підтримку та навички від авторитетних фахівців.


«Бізнес-інкубатор» уже відвідати тисячі підприємців з різних міст України. До Рівного освітній проект завітає вперше.


А 12 липня о 11:00 завітати до конференц-зали ТРЦ «Манхеттен» за адресою: вул. Соборна, 112.Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4
Джерело статті: “https://radiotrek.rv.ua/news/do_rivnogo_vpershe_zavitaie_biznesinkubator_238101.html”

 

СМАРТ-БЛОГИ

Новости регионов