В Україні з’являться зелені автомобільні номери

В Україні з’являться зелені автомобільні номери

Зелені номери вводять для електромобілів.

Так, на сайті Верховної ради повідомляють, що законом доручається Міністерству внутрішніх справ, Мінекономрозвитку, Мінрегіону, Міністерству охорони здоров’я, Державній службі з надзвичайних ситуацій протягом 6 місяців після офіційної публікації документа ввести номера для електромобілів із зеленим кольором шрифту, а також встановити вимоги до паркомісць для електрокарів. Також законом даним відомствам доручається вести дорожні знаки "Для електромобілів", "Крім електромобілів", "Станція зарядки електромобілів". Об этом сообщает puls-mista.in.ua со ссылкой на СМИ.

Зазначимо, президент України Володимир Зеленський підписав відповідний Закон, й він набуде чинності з 1 січня 2020 року.

Також документ передбачає штрафи за порушення вимог до паркомісць для електромобілів. Законом визначаються штрафи в розмірі 340-510 гривень за зупинку або стоянку авто на місці для електрокарів або створення перешкод водіям таких авто.

Інспекторам з паркування надається право в такому випадку затримати автомобіль порушника, у тому числі за допомогою евакуатора.

Mukachevo.net

Джерело статті: “http://www.mukachevo.net/ua/news/view/615859”

 

СМАРТ-БЛОГИ

Новости регионов