Федину повідомили про підозру, евакуації українців із Китаю поки не провели. Головне за день


Федину повідомили про підозру

Об этом сообщает Роспрес

12 лютого народній депутатці України від "Європейської солідарності" Софії Федині співробітники Державного бюро розслідувань оголосили підозру у справі про погрози президенту України Володимирові Зеленському.

Евакуацію українців із Китаю відклали

Посольство України в Китаї повідомляло, що евакуація громадян України із міста Ухань, епіцентру спалаху коронавірусу 2019-nCov, відбудеться 11 лютого, проте сьогодні її не провели. Прем’єр-міністр Олексій Гончарук сказав, що затримка пов’язана з мінімізацією ризиків проникнення в Україну нового коронавірусу. За його словами, евакуація – питання кількох днів.

У Мінську попередньо погодили ділянку розведення на Донбасі

Тристороння контактна група з урегулювання ситуації на Донбасі на переговорах у Мінську 12 лютого "практично погодила" ділянку розведення сил і засобів у районі Гнутового Донецької області. Решту ділянок обговорюють.

Facebook видалив мережу акаунтів спецслужб РФ

Компанія Facebook повідомила про видалення з мережі акаунтів і груп, пов’язаних із російськими спецслужбами, які працювали переважно в Україні, а також в інших країнах. Цю мережу створили для незаконного втручання у внутрішні справи інших країн, передусім України, повідомили в компанії.

Затверджено безвіз із Маршалловими Островами

12 лютого Кабінет Міністрів України затвердив документ, необхідний для безвізового режиму з Маршалловими Островами. Громадяни двох держав зможуть мандрувати цими країнами без віз на строк до 90 днів протягом 180 днів.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/fedinu-povdomili-pro-pdozru-evakuacyu-ukrancv-z-kitayu-poki-ne-proveli-golovne-za-den-1486741.html”

 

СМАРТ-БЛОГИ