Федину повідомили про підозру, евакуації українців із Китаю поки не провели. Головне за день

Федина підозрюють в погрозах Зеленському

Федину повідомили про підозру

Об этом сообщает Роспрес

12 лютого народній депутатці України від "Європейської солідарності" Софії Федині співробітники Державного бюро розслідувань оголосили підозру у справі про погрози президенту України Володимирові Зеленському.

Евакуацію українців із Китаю відклали

Посольство України в Китаї повідомляло, що евакуація громадян України із міста Ухань, епіцентру спалаху коронавірусу 2019-nCov, відбудеться 11 лютого, проте сьогодні її не провели. Прем’єр-міністр Олексій Гончарук сказав, що затримка пов’язана з мінімізацією ризиків проникнення в Україну нового коронавірусу. За його словами, евакуація – питання кількох днів.

У Мінську попередньо погодили ділянку розведення на Донбасі

Тристороння контактна група з урегулювання ситуації на Донбасі на переговорах у Мінську 12 лютого "практично погодила" ділянку розведення сил і засобів у районі Гнутового Донецької області. Решту ділянок обговорюють.

Facebook видалив мережу акаунтів спецслужб РФ

Компанія Facebook повідомила про видалення з мережі акаунтів і груп, пов’язаних із російськими спецслужбами, які працювали переважно в Україні, а також в інших країнах. Цю мережу створили для незаконного втручання у внутрішні справи інших країн, передусім України, повідомили в компанії.

Затверджено безвіз із Маршалловими Островами

12 лютого Кабінет Міністрів України затвердив документ, необхідний для безвізового режиму з Маршалловими Островами. Громадяни двох держав зможуть мандрувати цими країнами без віз на строк до 90 днів протягом 180 днів.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/fedinu-povdomili-pro-pdozru-evakuacyu-ukrancv-z-kitayu-poki-ne-proveli-golovne-za-den-1486741.html”

 

СМАРТ-БЛОГИ

Новости регионов