Вінницька поліція хотіла розібратись із одним крикливим депутатом!

Тут поліція нещодавно хотіла розібратись із одним крикливим депутатом, який клав на ПДР. хотіл"його" авто забрати, яке виявилось на фірмі дружини, яке вона сама колись купила. Цікаво, що сам депутат так запи..івся, що сам забув, що і кому брехати. хочемо нагадати  про один матеріал, де все чітко на основі документів викладено.

У вінницького чиновника за борги конфіскували автомобіль

За несплату кредиту приблизно 40 000 $ банк «Надра» свого часу арештував особистий автомобіль у начальника управління праці та сімейної політики Вінницької ОДА Юрія Яремчука. Але дивним чином цей автомобіль можна побачити майже щодня біля обласної ради, і користується цим автомобілем той самий чиновник, в якого його конфіскували, а згодом і продали на публічних торгах. Як це сталося, спробуємо розібратись.

 

 

 

Ось скріншот сторінки, де автомобіль Яремчука виставляється на торги як арештоване майно:

 

А ось фотографія з гугл-мапи, де на подвір’ї Яремчука – вже після конфіскації стоїть та сама «арештована-продана» машина:

Як таке могло трапитися?

Додамо, що у декларації за 2011 рік (яку Яремчук як кандидат у нардепи подав до ЦВК) машина записана на його дружину, Яремчук Ольгу Василівну. А вже у декларації за 2014 рік (яку Яремчук подавав як кандидат на посаду держслужбовця - керівника  відділу соціальної підтримки постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи)  автотранспорт у подружжя - відсутній.

Отже, ще до того, як стати державним службовцем, колишній кандидат у нардепи від «Партії регіонів» (номер 357 у списку до ВР на виборах 2006 року), керівник ТОВ «Агронафтосервіс» (підприємству належить нафтобаза у Гнівані) Юрій Яремчук бере кредит у банку «Надра» у 37 610 $ для придбання новенького автомобіля «Honda CR-V» (під 12,7 % річних строком до 29.08.2015 року). Заставою згідно договору визначався цей самий автомобіль.

Кілька років несплати боргів - і банк «Надра» подає на Яремчука до суду. На автомобіль накладають арешт і реалізують через публічні торги.

Далі відбувається схема, яка сподобалась би і Остапу Бендеру. За суму, яка на 0,3% більша, ніж стартова ціна, фактично за третину суми cобівартості, автомобіль на торгах купує... ТОВ «Агронафтосервіс», у власності якого машина перебуває досі.

 

То як могло статися, що Яремчук, керівник «Агронафтосервісу», купує автомобіль, який арештовано у нього самого? Все просто - керівником фірми Юрій Яремчук станом на 2012 рік вже не був. Підприємство очолив Олексій Слободянюк, який виявився рідним братом дружини Яремчука. Зазначимо, що банк проти Яремчука програв суди всіх рівнів, але схоже навіть не звернув уваги на те, хто і у кого викупив авто.

Так банк у судах всіх рівнів, аж до Вищого спеціалізованого, доводив, що порушення закону під час продажу/перепродажу Яремчуку автомобіля було у тому, що «кожна наступна ціна, запропонована покупцями на аукціоні, повинна перевищувати попередню не менш як на 10 відсотків, а заставлене рухоме майно було реалізоване за ціною, яка перевищувала попередню лише на 0,3 %».

Отже ми з'ясували, що конфіскований і проданий за борги по кредиту автомобіль Юрія Яремчука за даними "Єдиного реєстру транспортних засобів" на сьогодні належить "Агронафтосервісу", а користується ним і надалі екс-боржник банку "Надра" держслужбовець і депутат облради Юрій Яремчук.

Чи вдавалось комусь з вінничан купувати автомобіль чи квартиру всього за третину реальної власності об'єкту та ще й на позичені у банка кошти? Запрошуємо поділитись досвідом та враженнями в коментарях.


ОБОЗРЕВАТЕЛЬ
 

СМАРТ-БЛОГИ

Новости регионов