"Зелена" енергетика переможе газ і вугілля: названі терміни

Енергія з відновлювальних джерел до 2030 року стане дешевше, ніж енергія, що отримується з викопного палива.

Про це йдеться в дослідженні Майке Беккер, аналитикиня інвестиційної компанії AllianceBernstein, повідомляє Barrons. Видання зазначає, що швидкість зниження вартості "зеленої" енергії випереджає розрахунки міжнародних агентств.

Ілюстрація

Ілюстрація

stanford.edu

Новини
Названо найкращий винахід у сфері "народної зеленої" енергетики за версією TIME

Беккер вивчила звіти Міжнародного енергетичного агентства (МЕА) щодо вартості вітру і сонця, і знайшла їх занадто песимістичними. За її словами, відновлювальна енергія дешевша, ніж припускають аналітики, і з часом ставатиме все більш конкурентоспроможною у порівнянні з джерелами викопного палива.

"Світові лідери віддають пріоритет поновлюваним джерелам енергії, таким як сонячна енергія та енергія вітру, щоб уповільнити темпи зміни клімату. Однак зараз "зелена" генерація дорожча традиційних видів палива: вугілля і природного газу. Не на користь поновлюваних джерел також говорить їхня залежність від погодних умов. Ситуація зміниться до 2030 року, коли відновлювальна енергія стане дешевше викопної", – відзначає видання.

За оцінками Беккер, вітрогенератори, які оснащені акумуляторними батареями і можуть підтримувати подачу електроенергії навіть при відсутності вітру, вже зараз дешевше газових, і трохи дорожче вугільних станцій. При цьому аналітик зазначає все ще досить високу ціну сонячної енергетики, якщо розвивати її без державних субсидій.

Беккер впевнена, що МЕА недооцінює конкурентоспроможність відновлюваних джерел енергії в два-три рази і вважає, що перехід на "зелену" генерацію допоможе не тільки врятувати планету, але і отримати високий прибуток.

Раніше OBOZREVATEL розповідав, що в Україні за допомогою "зелених" облігацій хочуть залучити мільярди доларів інвестицій.

Підписуйся на наш Telegram. Отримуй тільки найважливіше!

Читайте всі новини по темі "Вітрогенератори" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/green/finance/zelena-elektrika-stane-deshevshe-vikopnoi-nazvani-termini-prorivu-v-energetitsi.htm”

 

СМАРТ-БЛОГИ

Новости регионов