У Чернігові з’ясували, що люди думають про вибори

Як анонсувалося раніше, активісти Чернігова, розпочали серію опитувань громадян, аби визначити, що думають насправді чернігівці про нинішню виборчу кампанію. Важливо, що це виключно громадська ініціатива, адже активісти не мають жодного відношення до виборчих штабів кандидатів у народні депутати. Наразі громадські діячі на прес-конференції представили проміжні результати свого проекту.

За словами громадського активіста Вадима Антошина, чернігівці втомилися від виборчої кампанії. Переважна більшість опитаних зазначає, що краще б кандидати витратили кошти на корисні речі для міста, ніж на свої рекламні кампанії.  – Людей сьогодні дратує організація гучних концертів та різних розважальних заходів. Вони не розуміють, для чого на це «викидати» кошти, і порівнюють це з «пиром во время чумы», - пояснив думку жителів нашого міста пан Антошин.

Загалом ініціатори дослідження зазначають, що на думку чернігівців вибори відбудуться чесно та демократично. Про це свідчить мала кількість звернень щодо порушення виборчого законодавства з боку містян. Щодо підкупу виборців, про факти яких часто повідомляють ЗМІ, то, насправді, ситуація діаметрально протилежна.  -  Насправді мізерний відсоток чув про такі факти. Ще менше випадків, коли людям безпосередньо пропонували продати свій голос. Таких фактів одиниці, - зазначив Вадим Антошин. За його словами  люди не хочуть продавати свій голос. Також чернігівці не бачать використання адміністративного ресурсу у цій кампанії та переконані, що більшість кандидатів не чинять тиск на правоохоронні органи.

Підтверджують це і слова заступника прокурора області Дениса Сірика. Він повідомив, що за цей час до прокуратури надійшло 22 звернення громадян щодо порушення виборчого законодавства. Факти будуть перевіреними у найкоротші терміни. Щодо тиску з боку окремих кандидатів, то за словами Сірика, від правоохоронців жодного рапорту не надходило. 


Автор: Сергій Шпак
 

 

 
 
http://pik.cn.ua/16879/u-chernigovi-zyasuvali-shcho-lyudi-dumayut-pro-vibori/
 

СМАРТ-БЛОГИ

Новости регионов