Від сьогодні в Україні починає діяти безглузда норма щодо автомобілів


Від сьогодні в Україні починає діяти безглузда норма щодо автомобілів

З 1 січня 2016 року в Україну заборонено ввезення автомобілів, що не відповідають екологічним вимогам стандарту Євро-5, який став обов’язковим в Європі з вересня 2009 року.

Про це нагадує Асоціація міжнародних автомобільних перевізників України, повідомляє Укрінформ. "З 1 січня 2016 року ввезення автотранспортних засобів стандартів Євро-4 і нижче буде заборонено", — йдеться в повідомленні.

Посилення вимог до екологічних параметрів транспортних засобів при ввезенні в Україну вводиться відповідно до Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про деякі питання ввезення на митну територію України та реєстрації транспортних засобів" щодо колісних транспортних засобів" №5177 від 8.08.2012 р.

Нагадаємо: стандарт Євро-5 є обов’язковим для всіх нових вантажних автомобілів, які продаються в Євросоюзі, з жовтня 2008 року і для всіх легкових автомобілів — з 1 вересня 2009 року.


expres.ua


Источник: “http://antikor.com.ua/articles/79669-vid_sjogodni_v_ukrajini_pochinaje_dijati_bezgluzda_norma_shchodo_avtomobiliv”

 

СМАРТ-БЛОГИ

Новости регионов