СБУ затримала одеситів, які допомагали керівнику МВС РФ отримати український паспорт

Читать на русском

СБУ затримала одеситів, які допомагали керівнику МВС РФ отримати український паспорт
СБУ затримала одеситів, які допомагали керівнику МВС РФ отримати український паспорт

В Одесі Служба безпеки України затримала трьох громадян України, які брали участь у схемі незаконної видачі українських паспортів за грошову винагороду.

Об этом сообщает Компромат

Одним із ”клієнтів” злочинної групи виявився високопосадовець, який мав намір отримати паспорт громадянина України, щоб втекти з РФ і уникнути санкцій.

Про це видання Rupor.info повідомили власні джерела в Управлінні Служби безпеки України в Одеській області.

Групу ділків ”помітила” контррозвідка СБУ. Троє громадян, один із яких є співробітником Державної міграційної служби України, отримали від ”посередника” – представника російського чиновника – замовлення на виготовлення, реєстрацію та видачу паспорта громадянина України на ім’я Олександра Олександровича Іванова, начальника Управління «Ф» Головного управління економічної безпеки та протидії корупції МВС Росії.

За даними СБУ, російський чиновник, отримавши український паспорт, таким чином намагався надалі переоформити свою численну нерухомість на 9 млн євро на італійському острові Сицилія та у французькій Ніцці і в результаті уникнути втрати через європейські санкції. Також відомо , що Олександр Іванов є членом злочинної групи, учасники якої вже затримані, а останньому поки що вдається уникнути покарання.

Співробітники СБУ запобігли спробі ”допомоги” російському чиновнику на її фінальному етапі при передачі одеським ділкам другого ”траншу” у розмірі 5 тисяч доларів США. Усього за послугу злочинна група мала отримати винагороду у розмірі 12 тисяч доларів США. Усіх трьох учасників схеми, а також посередника співробітника російського МВС затримали, проводяться слідчі дії під процесуальним керівництвом Одеської обласної прокуратури.

Источник: VTimes