Галкін поставив на місце путіністку Васильєву, яка назвала його "сволотою" за антивоєнну позицію

Читать на русском

Галкін поставив на місце путіністку Васильєву, яка назвала його

Галкін поставив на місце путіністку Васильєву, яка назвала його "сволотою" за антивоєнну позицію

Гуморист Максим Галкін поставив на місце російську акторку Тетяну Васильєву, яка вважає його "сволотою" та "зрадником", бо він розкритикував владу РФ за розв’язану війну в Україні.

Зокрема, артистка-путіністка в інтерв’ю пропагандистам висловила свою думку про шоумена. Васильєва пригадала, як незадовго до початку повномасштабної війни в Україні вони знімалися разом у проєкті. За її словами, Галкін вже тоді готував втечу з Росії, однак до останнього намагався заробити побільше грошей, передає ТСН.

Гуморист різко відповів на слова акторки. Він зазначив, що з такої маленької брехні зіткана брехня всіх "патріотів" РФ.

"Ось із такої дрібної брехні зіткана вся велика брехня нинішніх "патріотичних" спікерів. Артистка стверджує, що я поїхав з країни наступного ранку після знімань, це брехня. Програма з Васильєвою знімалася 21 лютого 2022 року. Після цього, 23, 24 і 25 лютого 2022 року, я зняв ще цілий пул програм "Лучше всех!". Я поїхав 26 лютого по роботі до Лондона. І вже звідти ухвалив рішення виїхати 28 лютого до Ізраїлю", — прокоментував артист.

"Артистка стверджує, що я давно хотів виїхати з країни. Мабуть, для цього я вкладав десятки мільйонів у наш будинок під Москвою, садив десятки дерев у нашому саду і мав єдиний рахунок за кордоном в Ізраїлі, на якому на той момент було 30 тисяч доларів і яким я вже кілька років не користувався. Грандіозна стратегія", — відповів Васильєвій Галкін.