ЗМІ: Москва має намір використовувати фейкове відео з нападом “українців” на РФ

Розвідка Сполучених Штатів Америки отримала докази про плани Росії, який схвалений на найвищому рівні в Кремлі, сфабрикувати привід для вторгнення в Україну. Москва планує використовувати фейкове відео з нападом "українців" на російську територію або російськомовних на сході України.

Вторгнення РФ в Україну
Росія має намір сфабрикувати привід для вторгнення в Україну Фото REUTERS

Як повідомляють видання "New York Times" і "Washington Post", за словами офіційних осіб, Росія мала намір використовувати відео, щоб звинуватити Україну в "геноциді" російськомовного населення. Після чого планувалося скористатися обуренням з приводу опублікованих кадрів, щоб виправдати напад. Або зробити так, щоб ватажки бойовиків на Донбасі закликали Москву втрутитися.

Об этом сообщает Правда РУ

Зазначається, що деталі операції Кремля з дезінформації будуть розкриті адміністрацією Білого дому на брифінгу в четвер, 3 лютого.

Нагадаємо:

  • У Росії заявили, що "не поставляться з терпінням", якщо Україна або Захід "влаштовуватимуть провокації на Донбасі проти російських громадян".
  • Росія підготувала групу оперативників для проведення фіктивної операції на сході України, намагаючись створити привід для вторгнення.
  • Головне управління розвідки Міністерства оборони України заявляє про підготовку операції спецслужб РФ. Під час неї будуть проведені провокації проти військових Росії, щоб звинуватити в цьому Україну.
  • 14 січня на окупованому Донбасі стався витік хімікатів. ГУР вважає, що це може бити використано, як привід для вторгнення Росії.
Читати також:
На Донбасі зберігається “тиша”
Поділитись
Автор: Володимир Садиков

Источник: Times