Зеленський потролив Байдена запросивши того до України у дні коли в США очікують атаку РФПрезидент Володимир Зеленський під час телефонної розмови з президентом США Джо Байденом запросив його прилетіти до України найближчими днями, щоб допомогти у стабілізації ситуації на тлі наростаючої загрози з боку Росії. Про це повідомляє пресслужба президента.

Об этом сообщает Устав ГРУПП


"Переконаний, що ваш приїзд до Києва найближчими днями, які вирішують для стабілізації ситуації, буде потужним сигналом і сприятиме деескалації", — сказано у повідомленні.
Позитивної відповіді на це запрошення Зеленський не отримав, а CNN з посиланням на неназваного високопосадовця, повідомили, що такий візит "украй малоймовірний", зазначає ZN.ua.


Зеленський наголосив, що українська сторона розуміє всі поточні ризики ситуації навколо України та що наша країна готова до будь-якого розвитку ситуації.


"Зупинимо будь-яку ескалацію у бік України. Столиця України, Київ, інші міста нашої держави — Харків та Львів, Дніпро та Одеса — у безпеці та під надійним захистом", — наголосив він.


Він наголосив на кроках США та інших партнерів, які продовжують надавати Україні дієву підтримку.


"Ми її відчуваємо. І розраховуємо, що вона, серед іншого, допоможе запобігти поширенню панічних настроїв", — сказав президент.


Зеленський уточнив, що Україні потрібні дієві гарантії безпеки.


"Ми готові обговорювати їх у різних форматах", — зазначив Зеленський, наголосивши, що не може бути безпеки в Європі без безпеки України.


"Співрозмовники підтвердили єдність позицій щодо важливості продовження політико-дипломатичних зусиль з метою розблокування мирного процесу та відновлення стабільності. Президент України особливо наголосив, що наша держава виступає виключно за мирне врегулювання конфлікту. Було приділено увагу крокам, які робляться для деескалації та досягнення миру в межах всіх наявних переговорних форматів", — йдеться у повідомленні.


Зеленський наголосив на важливості зусиль Сполучених Штатів з консолідації міжнародної підтримки України. Він високо оцінив активну взаємодію зі США у сфері безпеки та оборони, що сприяє посиленню можливостей Збройних Сил України.


"Поки що ми не є членом НАТО. Тому тільки сильна українська армія є запорукою безпеки нашої держави", — підкреслив президент.


Лідери США та України обговорили санкції у разі ескалації агресії Росією.


Під час розмови також йшлося про підвищення фінансової та енергетичної стабільності України на тлі поточних викликів.


«Аргумент»

Источник: Скандалы РУ