В Одесі чоловіка засудили за державну зраду

Читать на русском

В Одесі чоловіка засудили за державну зраду

В Одесі чоловіка засудили за державну зраду

Жителя Одеси визнано винним у державній зраді та незаконному поводженні з вогнепальною зброєю та боєприпасами (ч. 2 ст. 111, ч. 1 ст. 263 КК). Про це повідомляє обласна прокуратура.

Чоловік добровільно сприяв державі-агресору у проведенні підривної діяльності проти України.

Інформатор розвідував чисельність та маршрути переміщення особового складу, захисні укріплення, їхнє маскування, місця зосередження бойової техніки та озброєння ЗСУ.

Він збирав у соцмережах та телеграм-каналах інформацію про волонтерів, які надають допомогу силам оборони України, одеситів, які займають і транслюють суспільству активну проукраїнську позицію.

Також агент передавав російським кураторам інформацію про персональні дані відомих йому українських військовослужбовців для подальшого їх знищення та вчинення щодо них інших злочинів.

Намагаючись максимально використати свій потенціал зі збору розвідувальної інформації, засуджений передавав білоруській журналістці дані про підготовку підрозділів Збройних Сил України, Національної гвардії та Державної прикордонної служби України до оборони Одещини.

Передану інформацію надалі ворог використовував для завдання ракетних ударів по регіону.Чоловіка засуджено до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

368.media