"Наш план – перемога, без жодних обговорень". Умєров зробив заяву після призначення міністром оборони

Читать на русском

"Наш план – перемога, без жодних обговорень". Умєров зробив заяву після призначення міністром оборони

Новий міністр оборони України Рустем Умєров прокоментував своє призначення.

У середу, 6 вересня, Умєров написав у Facebook, що нова посада – водночас виклик для нього і обов’язок «як громадянина і гідного сина свого народу".

"Наша головна мета — перемога. Зроблю все від себе можливе та неможливе для перемоги України — коли ми звільнимо кожен сантиметр нашої країни та кожну нашу людину. Тих, хто, на жаль, тимчасово у полоні — обов’язково повернемо. Всіх — дітей, військовополонених, політв’язнів, цивільних. Повернемо нормальне та гідне життя в українські міста, які, на жаль, тимчасово окуповані. Ми знаємо, що люди там чекають на нас. Бо це наші люди і наші території", — наголосив він.

Новий міністр наголосив, що спротив однієї людини — це спротив усієї країни, а за кожним захисником стоїть 42 мільйони українців і Міністерство, яке "зробить усе для захисту та забезпечення всіх наших людей". Він додав, що українці, їхнє життя та гідність є найвищою цінністю та пріоритетом уряду.

"Україна сьогодні — це вільні люди вільного світу, які захищають фундаментальні цінності демократії та прав людини. Ми воюємо за це! І наш план — перемога! Без жодних відтінків та обговорень. Слава Україні!", — закінчив Умєров.

Верховна Рада призначила Рустема Умєрова міністром оборони 6 вересня. Напередодні парламент звільнив із цієї посади Олексія Резнікова, який очолював відомство з листопада 2021 року. Умєров із вересня 2022 року керував Фондом держмайна.