На Хмельниччині посадовці вкрали 9,3 млн гривень на утриманні доріг

Читать на русском

На Хмельниччині посадовці вкрали 9,3 млн гривень на утриманні доріг

На Хмельниччині посадовці вкрали 9,3 млн гривень на утриманні доріг

На Хмельниччині посадовці вкрали 9,3 млн гривень на утриманні доріг – службові особи державної установи з утримання автомобільних доріг та посадовці підрядної організації. Про це повідомляє департамент стратегічних розслідувань Нацполіції.

Переможцем на право покриття дороги захисним шаром для запобігання руйнувань і усунення деформацій, стала комерційна столична організація. Між замовником послуг і фірмою-підрядником було укладено ряд договорів на виконання певних робіт.

Фігуранти розробили «схему» привласнення бюджетних коштів, виділених на експлуатаційне утримання автомобільних доріг державного значення. До актів виконаних будівельних робіт ділки вносили фіктивні відомості щодо обсягів проведених робіт та вартості використаних матеріалів, після чого особисто підписували документи. На підставі офіційно завірених паперів зловмисники отримували гроші з бюджету для подальших робіт, які не виконувалися у повному обсязі. Експертні дослідження підтвердили факт розтрати посадовцями 9,3 млн гривень державних коштів.

На підставі зібраних доказів слідчі обласної поліції повідомили підозру директору підрядної організації за ч. 5 ст. 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) та ч. 2 ст. 366 (Службове підроблення) . Ще двом службовцям державної установи інкримінують службову недбалість (ч. 2 ст. 367 КК).

368.media