Видобувати воду на Вінниччині буде компанія люстрованого фіскала


На восьмому спеціально аукціоні по наданни ю спецдозволів на використання надр лот на видобування води на ділянці "Шумилівська 1" у Томашпільському районі виграла компанія, якою керує люстрований поліцейський, повідомляє кореспондент Vlasno.info.

Спецліцензію на геологічне вивчення джерела "Шумилівська" №1 виграла компанія "ДАНА ПЛЮС К.". На цю компанію зареєстрована торгівельна марка "Шумилівська", під якою розливають мінеральну воду.

Цікаво, що раніше компанія вже володіла правами на видобування надр на цій території, але у 2015 році через позов Державна служба геології та надр України, щодо порушення правил видобування надр, ця ліцензія була припинена.

З кінця 2017 року директором компанії став Анатолій Костина, а наступного року придбав 80 відсотків акцій "ДАНА ПЛЮС К.".

За даними сайту youcontrol до 2016 року Анатолій Костина працював оперуповноваженим Вінницької ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області. Внаслідок люстрації був звільнений з посади.

Згідно поданої декларації за 2016 рік його дружина Надія є громадянкою Росії. У нього є дві квартири у Вінниці площею 37 та 108 квадратних метрів, а також 200 соток землі у селі Зеленянки Немирівського району.


Джерело статті: “http://vlasno.info/politika/vlada/uryad/item/33872-vydobuvaty-vodu-na-vinnychchyni-bude”

 

СМАРТ-БЛОГИ