Філарет відкликав підпис у документі про ліквідацію УПЦ КП

Патріарх Київський і всієї Русі-України Філарет відкликав свій підпис під постановою Помісного собору Української православної церкви Київського патріархату.

Про це йдеться в повідомленні пресцентру КП.

Чому Філарет не може змиритися з ліквідацією УПЦ КП? Почесний патріарх Філарет заявив, що томос Православної церкви України не такий, як у інших православних церков.

Філарет просить вважати свій підпис недійсним. У заяві словосполучення «Помісний собор» від 15 грудня 2018 року вживається з приставкою «так званий».

«Патріарх Київський і всієї Русі-України Філарет відкликав свій підпис під постановою так званого Помісного собору Української православної церкви Київського патріархату від 15 грудня 2018 року. На цю постанову посилаються чиновники міністерства культури України, які відмовляються здійснити державну реєстрацію постанови Помісного собору Української православної церкви Київського патріархату від 20 червня 2019 року... Через це патріарх Філарет повідомив міністру культури Володимиру Бородянському про відкликання свого підпису під постановою від 15 грудня 2018 року», – йдеться в заяві.

Повідомляється, що всі спроби зареєструвати УПЦ КП не були задоволені.

Нагадаймо, суд дозволив продовжити ліквідацію УПЦ КП. Апеляційний суд скасував рішення суду першої інстанції про припинення ліквідації церкви.

Також Синод Православної церкви України вирішив створити для почесного патріарха Філарета посаду в ПЦУ.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA
Джерело статті: “https://www.slovoidilo.ua/2020/01/10/novyna/suspilstvo/filaret-vidklykav-pidpys-dokumenti-pro-likvidacziyu-upcz-kp”

 

СМАРТ-БЛОГИ