Канада відправила до України броньовані ремонтно-евакуаційні машини Bergepanzer 3

Міністерка національної оборони Канади Аніта Ананд повідомила, що в Україну відправлено броньовані ремонтно-евакуаційні машини Bergepanzer 3, які потрібні для обслуговування танків Leopard 2.

Об этом сообщает База компромата


Про це вона написала у Twitter.


“Канадська військова допомога на шляху до України”, – написала Ананд.


Про кількість машин не повідомляє. Зрештою, у дописі нема і назви техніки. Втім її ідентифікували експерти.


Bergepanzer 3 – це “спецтанки” що сконструйовані на базі моделі танка Leopard 2. Наразі такі бойові машини є на озброєнні понад 10 країн світу, в тому числі України.


Сфера застосування машин включає евакуацію та буксирування гусеничної техніки, кріплення гусеничної техніки при переправі через водойми, оперативний супровід під час ремонтних робіт, евакуацію бойових танків під броньованим захистом, розчищення перешкод і, в надзвичайних ситуаціях, земляні роботи. Büffel може тягнути Leopard 2. Для самооборони екіпаж з трьох осіб має кулемет MG3 і димовий гранатомет. Система захисту від зброї масового ураження дозволяє використовувати Büffel в забрудненій місцевості.


Відомо, що уряд Канади завершує перемовини про постачання Україні сотень сучасних розвідувальних дронів.


Нагадаємо, що Канада розпочне навчання українських захисників тактичній медицині та продовжить до осені тренування українських військових інженерів.

Источник: Компромат ГРУПП